Ścieżka Żółwik w Starym Załuczu, Joanna

Ścieżka Żółwik w Starym Załuczu

(5 głosów: 1)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Ścieżka Żółwik znajduje się na terenie Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego Poleskiego Parku Narodowego w Starym Załuczu. Jest to bardzo krótka trasa o długości zaledwie 0,5 km utworzona z myślą o najmłodszych turystach. Przy ścieżce zlokalizowano rożne urządzenia służące edukacji przez zabawę. Można tu skakać, stukać i kręcić, a przy okazji dowiedzieć się ciekawych rzeczy o przyrodzie Poleskiego Parku Narodowego.

Ścieżka przebiega przy Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt, gdzie przebywają wracające do zdrowia bociany i inne ptaki, a także ssaki. Chyba najciekawszym punktem ścieżki jest żółwiowe oczko wodne, w którym żyją żółwie błotne - jedyny gatunek żółwia występujący naturalnie w Polsce. Tu bez trudu można zaobserwować żółwie pływające w wodzie lub wygrzewające się w słońcu na małej wysepce.Adres

Ścieżka Żółwik
Stare Załucze 8, Stare Załucze

GPS: 51°23'42N, 23°7'19E

Ścieżka Żółwik w Starym Załuczu na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Łęcznej wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Łęczna noclegi

Łęczna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Łęczna
Szlaki turystyczne
Normalna
ścieżki dydaktyczne
51°23'42N, 23°7'19E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022