Ścieżka Szlakiem Powstania Styczniowego w Puszczy Knyszyńskiej, Joanna

Ścieżka Szlakiem Powstania Styczniowego w Puszczy Knyszyńskiej

(5 głosów: 1)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Ścieżka Szlakiem Powstania Styczniowego została utworzona przez leśników na terenie Puszczy Knyszyńskiej na Podlasiu w 150. rocznicę powstania. Wprawdzie nazwa nawiązuje wprost do Powstania Styczniowego, jednak na trasie znajdują się również punkty związane z Powstaniem Listopadowym oraz innymi wydarzeniami historycznymi. Są wśród nich pola bitew, powstańcze mogiły, pomniki, obozowiska, cmentarz wojenny, leśna galeria rzeźby. W każdym z takich miejsc stoi tablica informacyjna.

Ścieżka prowadzi z Czarnej Białostockiej do Walił, jest dobrze oznakowana i przystosowana do poruszania się pieszo, rowerem lub konno. Wyposażona jest w wiaty turystyczne, wieże widokowe, stoły z zadaszeniem, ławki, toalety. Całość trasy ma 71 km, ale warto odwiedzić choćby jej wybrane fragmenty.Ścieżka Szlakiem Powstania Styczniowego
ul. Zagórna, Czarna Białostocka

Ścieżka Szlakiem Powstania Styczniowego w Puszczy Knyszyńskiej na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Podlasia wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Podlasie noclegi

Podlasie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Podlasie
Szlaki turystyczne
Normalna
ścieżki dydaktyczne
53°17'30N, 23°19'33E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022