Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych w Białymstoku

Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych w Białymstoku

Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych została wytyczona na obrzeżach Białegostoku w kompleksie Las Antoniukowski. Trasa ma długość około 1,5 km, a przebiega wzdłuż dróg leśnych i linii wyznaczających granice oddziałów leśnych. Posiada 16 przystanków oznaczonych tablicami z opisem różnych drzew. Są to klon zwyczajny, grusza dzika, grab zwyczajny, leszczyna pospolita, topola osika, dąb szypułkowy, lipa drobnolistna, wiąz szypułkowy, buk zwyczajny, modrzew europejski, sosna zwyczajna, brzoza brodawkowata, wiśnia ptasia, świerk pospolity, robinia akacjowa. Wędrując ścieżką poznajemy właściwości poszczególnych gatunków i ich korzystny wpływ na zdrowie człowieka.Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych
Las Antoniukowski, między szosą do Augustowa, a ul. gen. Maczka, BiałystokBiałystok noclegi

Białystok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Joanna Krajtroter 70629 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1126300 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020