Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych w Białymstoku

Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych w Białymstoku

Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych została wytyczona na obrzeżach Białegostoku w kompleksie Las Antoniukowski. Trasa ma długość około 1,5 km, a przebiega wzdłuż dróg leśnych i linii wyznaczających granice oddziałów leśnych. Posiada 16 przystanków oznaczonych tablicami z opisem różnych drzew. Są to klon zwyczajny, grusza dzika, grab zwyczajny, leszczyna pospolita, topola osika, dąb szypułkowy, lipa drobnolistna, wiąz szypułkowy, buk zwyczajny, modrzew europejski, sosna zwyczajna, brzoza brodawkowata, wiśnia ptasia, świerk pospolity, robinia akacjowa. Wędrując ścieżką poznajemy właściwości poszczególnych gatunków i ich korzystny wpływ na zdrowie człowieka.Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych
Las Antoniukowski, między szosą do Augustowa, a ul. gen. Maczka, Białystok

Białystok noclegi

Białystok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację