Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych w Białymstoku, Joanna

Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych w Białymstoku

(5 głosów: 1)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych została wytyczona na obrzeżach Białegostoku w kompleksie Las Antoniukowski. Trasa ma długość około 1,5 km, a przebiega wzdłuż dróg leśnych i linii wyznaczających granice oddziałów leśnych. Posiada 16 przystanków oznaczonych tablicami z opisem różnych drzew. Są to klon zwyczajny, grusza dzika, grab zwyczajny, leszczyna pospolita, topola osika, dąb szypułkowy, lipa drobnolistna, wiąz szypułkowy, buk zwyczajny, modrzew europejski, sosna zwyczajna, brzoza brodawkowata, wiśnia ptasia, świerk pospolity, robinia akacjowa. Wędrując ścieżką poznajemy właściwości poszczególnych gatunków i ich korzystny wpływ na zdrowie człowieka.

Ścieżka Szlakiem Drzew Leśnych
Las Antoniukowski, między szosą do Augustowa, a ul. gen. Maczka, BiałystokBiałystok noclegi

Białystok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Białystok
Normalna
ścieżki przyrodnicze
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022