Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ścieżka spacerowa w Polańczyku

Ścieżka spacerowa w Polańczyku
49°21'50" N, 22°24'53" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Polańczyk nad Jeziorem Solińskim w Bieszczadach to wspaniałe miejsce na pobyt wypoczynkowy dla wielopokoleniowych rodzin.Zalew i piękne zielone wzgórza dookoła stwarzają cudną scenerię, a bardzo ładnie urodę Polańczyka i okolicy pokazuje żółto znakowana ścieżka spacerowa wiodąca dookoła Polańczyka. 

zielone wzgórza nad Soliną
zielone wzgórza nad Soliną

Wiedzie ona przez piękne miejsca i widokowe wzgórza. Przejście ścieżki spokojnym spacerem zajmie około 1,5h. Na długo pozostanie on w pamięci.

Ścieżka spacerowa
ul. Spacerowa, Polańczyk
 

zielone wzgórza nad Soliną
zielone wzgórza nad Soliną


zielone wzgórza nad Soliną

Polańczyk noclegi

Polańczyk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Maciej A Krajtroter 19196 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138293 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020