Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Ścieżka spacerowa w Polańczyku, Maciej A

Ścieżka spacerowa w Polańczyku

(4.5 głosów: 38)
Oceń i napisz opinię

Polańczyk nad Jeziorem Solińskim w Bieszczadach to wspaniałe miejsce na pobyt wypoczynkowy dla wielopokoleniowych rodzin.Zalew i piękne zielone wzgórza dookoła stwarzają cudną scenerię, a bardzo ładnie urodę Polańczyka i okolicy pokazuje żółto znakowana ścieżka spacerowa wiodąca dookoła Polańczyka. 

zielone wzgórza nad Soliną, Maciej A
zielone wzgórza nad Soliną, Maciej A

Wiedzie ona przez piękne miejsca i widokowe wzgórza. Przejście ścieżki spokojnym spacerem zajmie około 1,5h. Na długo pozostanie on w pamięci.Ścieżka spacerowa
ul. Spacerowa, Polańczyk
 

zielone wzgórza nad Soliną, Maciej A
zielone wzgórza nad Soliną, Maciej A

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Polańczyk noclegi

Polańczyk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Polańczyk
Szlaki turystyczne
Normalna
ścieżki
49°21'50N, 22°24'53E
07 kwiecień 2015
03 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację