Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ścieżka przyrodnicza w Popradzkim Parku Krajobrazowym

Ścieżka przyrodnicza w Popradzkim Parku Krajobrazowym

Na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w rezerwacie „Las Lipowy Obrożyska” utworzono w 1990 roku ścieżkę edukacyjną. Miejsce to oddalone jest zaledwie 1,5 km od centrum Muszyny.Ścieżka ta liczy 4200 m długości i obejmuje 7 przystanków zaopatrzonych w tablice informacyjne, zawierające  informację dotyczące charakterystycznego fragmentu rezerwatu. Czas pokonania ścieżki to około 3 godziny.Ścieżka przyrodnicza
ul. Lipowa, Mikowa, Muszyna

Muszyna noclegi

Muszyna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mirosław Krajtroter 48789 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134088 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020