Ścieżka Leśne Dumanie w Rymanowie Zdroju, mokunka

Ścieżka Leśne Dumanie w Rymanowie Zdroju

(4.5 głosów: 4)

Ścieżka Spacerowa Leśne Dumanie w Rymanowie Zdroju to idealne miejsce dla tych, którzy potrzebują ciszy, spokoju, wytchnienia w pięknych okolicznościach przyrody. Ścieżka przebiega na pustych i rzadko uczęszczanych obrzeżach Parku Zdrojowego. Malowniczo nad brzegami Czarnego Potoku.Na ścieżce Leśne Dumanie napotykamy ławeczki, altany oraz sporo plansz z zawartymi nań sentencjami. I to sentencjami, które skłaniają do refleksji, przemyśleń. Spacer tym traktem to odpoczynek psychiczny od gonitywy codzienności. Ścieżka biegnie po płaskim terenie, jest dostępna nawet dla osób w nie najlepszej kondycji fizycznej. Coś dla kuracjuszy i spragnionych spokoju urlopowiczów.

Ścieżka Leśne Dumanie
Park Zdrojowy, Rymanów Zdrój
 Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Rymanów
Szlaki turystyczne
Normalna
ścieżki przyrodnicze
49°32'39N, 21°50'58E
27 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację