Ścieżka Leśne Dumanie w Rymanowie Zdroju

Ścieżka Leśne Dumanie w Rymanowie Zdroju

Ścieżka Spacerowa Leśne Dumanie w Rymanowie Zdroju to idealne miejsce dla tych, którzy potrzebują ciszy, spokoju, wytchnienia w pięknych okolicznościach przyrody. Ścieżka przebiega na pustych i rzadko uczęszczanych obrzeżach Parku Zdrojowego. Malowniczo nad brzegami Czarnego Potoku.Na ścieżce Leśne Dumanie napotykamy ławeczki, altany oraz sporo plansz z zawartymi nań sentencjami. I to sentencjami, które skłaniają do refleksji, przemyśleń. Spacer tym traktem to odpoczynek psychiczny od gonitywy codzienności. Ścieżka biegnie po płaskim terenie, jest dostępna nawet dla osób w nie najlepszej kondycji fizycznej. Coś dla kuracjuszy i spragnionych spokoju urlopowiczów.

Ścieżka Leśne Dumanie
Park Zdrojowy, Rymanów Zdrój
 

Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 217837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1168352 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021