Saltos park trampolin w Łodzi

Saltos park trampolin to wyjątkowa atrakcja w Łodzi - dwa niezwykłe parki trampolin, w których świetnie bawią się dzieci i dorośli. To dwie wielkie hale wyłożone trampolinami, na których aktywnie spędzisz swój wolny czas - z przyjaciółmi lub z całą rodziną. Tutaj grawitacja nie istnieje, a endorfiny uwalniają się w dużych ilościach.Dostępne są tutaj trampoliny kwadratowe - do gry w zbijaka ihttp://www.saltos.pl do zajęć zorganizowanych, prostokątne - do ćwiczenia sekwencji akrobatycznych, sześciokątne zwane strefą parkour, trampoliny z koszami czy zakończone basenem z gąbkami. Jest też halfpipe i batut sportowy! To dwa wspaniałe place zabaw pod dachem!

Saltos park trampolin
ul. Wydawnicza 5, Łódź, obok centrum handlowego Tulipan 
tel. 796 357 750
wydawnicza@saltos.pl
www.saltos.pl

ul. Srebrzyńska 2/4, Łódź, 5 minut od Manufaktury
tel. 789 186 992
srebrzynska@saltos.plGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 15:00–21:00
  • wtorek: 15:00–21:00
  • środa: 15:00–21:00
  • czwartek: 15:00–21:00
  • piątek: 15:00–21:00
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: 10:00–21:00

Łódź noclegi

Łódź to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację