Sala edukacyjna Parku Krajobrazowego Dolina Słupi

Sala edukacyjna Parku Krajobrazowego Dolina Słupi
54°28'3" N, 17°2'4" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Sala edukacyjna Parku Krajobrazowego Dolina Słupi znajduje się w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów. Można w niej oglądać tematyczne multimedialne prezentacje przyrody. W sali prowadzone są także profesjonalnie i bezpłatnie zajęcia edukacyjne dla szkół i przedszkoli.Dzieci mają tu do dyspozycji wiele ciekawych gier dydaktycznych związanych z ochroną przyrody na terenie parku krajobrazowego np. przyrodnicze koło fortuny, makiety słupskich hydroelektrowni, multimedialne zgaduj-zgadule i puzzle oraz wiele innych.

W sali edukacyjnej organizowane są również sezonowe wystawy tematyczne np. wystawa grzybów oraz imprezy np. Słupska Noc Nietoperzy. Zadaniem tego centrum jest popularyzowanie wiedzy na temat Parku Krajobrazowego Dolina Słupi, jego walorów przyrodniczych i przedstawicieli flory oraz fauny.

Sala edukacyjna Parku Krajobrazowego Dolina Słupi
ul. Szarych Szeregów 14, SłupskSłupsk noclegi

Słupsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145375 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pokoje u Witka

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021