Rynek w Srebrnej Górze

Rynek w Srebrnej Górze

(4 głosów: 17)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Srebrna Góra to niewielka dolnośląska wieś, do złudzenia swą zabudową przypominająca miasteczko. Leży niedaleko Ząbkowic Śląskich.Rynek w Srebrnej Górze jest niezwykle oryginalny, nie ma on typowego kształtu prostokąta, poza tym jest położony na pochyłym terenie.

Rynek w Srebrnej Górze
Rynek w Srebrnej Górze

Na Rynku stoi niewielka fontanna, podświetlana wieczorami oraz pomnik napoleońskiego żołnierza. Bardzo pomysłowy na Rynku jest niewielki przystanek PKS-u, gdzie oczekując na autobus, można poznać historię rozwoju Srebrnej Góry, bowiem jest ona wypisana na tablicach wraz ze starymi fotografiami. Wszystko napisane jest bardzo ciekawie i chronologicznie.Na Rynku uwagę też przyciągają oczywiście zabytkowe kamieniczki.

Rynek
Pl. Wypoczynkowy, Srebrna GóraGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:00–10:01
  • wtorek: 10:00–10:01
  • środa: 10:00–10:01
  • czwartek: 10:00–10:01
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–18:00
  • niedziela: 10:00–18:00

Srebrna Góra noclegi

Srebrna Góra to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Srebrna Góra
Rynki, place i deptaki
Normalna
rynki
50°34'32N, 16°39'40E
06 kwiecień 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację