51°47'59" N, 15°42'45" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: 06:00–14:00
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: 06:00–14:00
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: 06:00–14:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Rynek w Nowej Soli jest nietypowy, ponieważ ciagnie się wzdłuż secesyjnych kamienic i ma raczej formę deptaku niż placu.Pośrodku Rynku stanęły fontanny, ławki, a wszystko to wśród bogatej zieleni. Na rynku w Nowej Soli posadzono też winorośla, które przypominają, że ten region słynął kiedyś z produkcji win.

Rynek
ul. Zjednoczenia, Nowa Sól

Nowa Sól noclegi

Nowa Sól to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Barsolis Karol Turysta Kulturowy Krajtroter 122211 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021