Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Rozstaj nad Bystrą w Beskidzie Śląskim, Roman Świątkowski

Rozstaj nad Bystrą w Beskidzie Śląskim

(4 głosów: 7)
Oceń i napisz opinię

Rozstaj nad Bystrą Południową znajduje się w Beskidzie Śląskim, niedaleko wsi Bystra w gminie Wilkowice. Jest to niewielka polana nosząca nazwę "Stracona Matka" , na której znajduje się węzeł pieszych szlaków turystycznych, gdzie krzyżują się szlaki: czarny, czerwony i niebieski.Szlaki na rozstaju nad Bystrą

- Szlak czarny - biegnie ze wsi Bystra Krakowska do Szczyrku,

- Szlak czerwony - rozpoczyna się w Bielsku Białej Mikuszowie Śląskie (Błonie), a kończy się pod Schroniskiem na Klimczoku,- Szlak niebieski - początek szlaku znajduje się pod dworcem PKP Wilkowice Bystra i biegnie przez schronisko na Klimczoku, Szczyrk, schronisko i szczyt Skrzyczne a kończy się w gminie Lipowa-Ostre na przystanku PKS.

Beskid Śląski noclegi

Beskid Śląski to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Beskid Śląski
Doliny i wąwozy
Mniej istotna
szlaki doliny
49°45'11N, 19°2'18E
20 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

DoRi
14 listopad 2013 11:08

:D :D nie wiem jak reszta, ale dla mnie szlak czarny to była Golgota! :) Trasa bardzo trudna i męcząca.

Roman Świątkowski
13 listopad 2013 09:54

Podejście od strony Bystrzyca Krakowska czarnym szlakiem, to fakt troszkę wymagajace a przy złej pogodzie i jak jest jeszcze mokro to już tragedia a do tego stromo.

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację