Rozstaj nad Bystrą w Beskidzie Śląskim, Roman Świątkowski

Rozstaj nad Bystrą w Beskidzie Śląskim

(4 głosów: 7)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Rozstaj nad Bystrą Południową znajduje się w Beskidzie Śląskim, niedaleko wsi Bystra w gminie Wilkowice. Jest to niewielka polana nosząca nazwę "Stracona Matka" , na której znajduje się węzeł pieszych szlaków turystycznych, gdzie krzyżują się szlaki: czarny, czerwony i niebieski.

Szlaki na rozstaju nad Bystrą

- Szlak czarny - biegnie ze wsi Bystra Krakowska do Szczyrku,- Szlak czerwony - rozpoczyna się w Bielsku Białej Mikuszowie Śląskie (Błonie), a kończy się pod Schroniskiem na Klimczoku,

- Szlak niebieski - początek szlaku znajduje się pod dworcem PKP Wilkowice Bystra i biegnie przez schronisko na Klimczoku, Szczyrk, schronisko i szczyt Skrzyczne a kończy się w gminie Lipowa-Ostre na przystanku PKS.Beskid Śląski noclegi

Beskid Śląski to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Beskid Śląski
Doliny i wąwozy
Mniej istotna
szlaki doliny
49°45'11N, 19°2'18E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

DoRi

😁 😁 nie wiem jak reszta, ale dla mnie szlak czarny to była Golgota! 🙂 Trasa bardzo trudna i męcząca.

Roman Świątkowski

Podejście od strony Bystrzyca Krakowska czarnym szlakiem, to fakt troszkę wymagajace a przy złej pogodzie i jak jest jeszcze mokro to już tragedia a do tego stromo.

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022