Rozdroże pod Śmielcem, Roman Świątkowski

Rozdroże pod Śmielcem

(4.8 głosów: 8)

Rozdroże pod Śmielcem położone jest na wysokości 1127m n.p.m. w Sudetach, w zachodniej części pasma Karkonoszy. Znajduje się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego.Na rozdrożu krzyżują się dwa szlaki turystyczne - szlak niebieski i szlak zielony, którymi możemy dostać się do takich pięknych miejsc jak Rezerwat Śnieżne Kotły, Czarny Kocioł, Czarna Przełęcz czy Przełęcz Karkonoska.

Rozdroże pod Śmielcem, Roman Świątkowski
Rozdroże pod Śmielcem, Roman Świątkowski

Dojście do Rozdroża pod Mielcem

- Szlak niebieski, z Jagniątówka, 1h 35minut- Szlak niebieski, z Czarnej Przełęczy, 30minut

- Szlak zielony, ze Szrenicy wyciąg 2h 20minut- Szlak zielony, z Przełęczy Karkonoskiej, 1h 50minut

Karkonosze noclegi

Karkonosze to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Karkonosze
Szczyty i punkty widokowe
Mniej istotna
rozdroża
50°47'11N, 15°35'13E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021