Równia nad Bystrą Krakowską, Roman Świątkowski

Równia nad Bystrą Krakowską

(4.6 głosów: 5)

Równia nad Bystrą Krakowską znajduje się na stoku niewysokiej góry Równia 610 m n.p.m. w Beskidzie Śląskim, niedaleko Bielska Białej lub Wilkowic-Bystra i leży na terenie Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego "Cygański Las".Równia jak i cała góra jest całkowicie zalesiona. Przez Równię nad Bystrą Krakowską przebiega czerwony pieszy szlak turystyczny biegnący z Bielska-Białej Mikuszowie Śląskie (Błonie) do Schroniska PTTK na Klimczoku.

Dojście na Równię

- szlak czerwony,Wilkowice-Bystra Krakowska, 40 min.- szlak czerwony, Bielsko-Biała Mikuszowie Śl. (Błonie), 25 min.

- szlak niebieski, Przełęcz Kozia (Sipa) przez schronisko Stefanka na Koziej Górze, 25 min.Beskid Śląski noclegi

Beskid Śląski to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Beskid Śląski
Szczyty i punkty widokowe
Mniej istotna
szczyty
49°45'58N, 19°3'3E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021