Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie , mokunka

Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie

(4.8 głosów: 4)

Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie to projekt turystyczny zainicjowany przez Stowarzyszenie Cyklistów „Szklarska Poręba na dwóch kółkach”. Zaczęło się od wydania mapy, później powstały tablice informacyjne w różnych punktach trasy. Mapy tego pięknego regionu, który można pokonać na dwóch kółkach wydano w czterech językach: polskim, angielskim, niemiecki i czeskim. Wszystko opisano w przewodniku i na tablicach informacyjnych. Powstało tu kilkadziesiąt tras rowerowych, na terenie Karkonoszy i Gór Izerskich, w okolicach Szklarskiej Poreby, ŚwieradowaKarpacza.Warto dodać, iż właśnie Szklarska Poręba od kilku lat nazywana jest stolicą polskiego kolarstwa górskiego. Nie dziwi więc nikogo, że Stowarzyszenie "Szklarska Poręba na dwóch kółkach” promuje turystykę rowerową w tej pięknej okolicy Karkonoszy i Gór Izerskich.

Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie
ul. 1 Maja i inne, Szklarska Poręba 

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°49'32N, 15°32'49E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021