Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie , mokunka

Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie

(4.8 głosów: 4)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie to projekt turystyczny zainicjowany przez Stowarzyszenie Cyklistów „Szklarska Poręba na dwóch kółkach”. Zaczęło się od wydania mapy, później powstały tablice informacyjne w różnych punktach trasy. Mapy tego pięknego regionu, który można pokonać na dwóch kółkach wydano w czterech językach: polskim, angielskim, niemiecki i czeskim. Wszystko opisano w przewodniku i na tablicach informacyjnych. Powstało tu kilkadziesiąt tras rowerowych, na terenie Karkonoszy i Gór Izerskich, w okolicach Szklarskiej Poreby, ŚwieradowaKarpacza.

Warto dodać, iż właśnie Szklarska Poręba od kilku lat nazywana jest stolicą polskiego kolarstwa górskiego. Nie dziwi więc nikogo, że Stowarzyszenie "Szklarska Poręba na dwóch kółkach” promuje turystykę rowerową w tej pięknej okolicy Karkonoszy i Gór Izerskich.Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie
ul. 1 Maja i inne, Szklarska Poręba

 

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Szklarska Poręba Karkonosze
Normalna
trasy rowerowe szlaki rowerowe
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022