Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie

Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie

Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie to projekt turystyczny zainicjowany przez Stowarzyszenie Cyklistów „Szklarska Poręba na dwóch kółkach”. Zaczęło się od wydania mapy, później powstały tablice informacyjne w różnych punktach trasy. Mapy tego pięknego regionu, który można pokonać na dwóch kółkach wydano w czterech językach: polskim, angielskim, niemiecki i czeskim. Wszystko opisano w przewodniku i na tablicach informacyjnych. Powstało tu kilkadziesiąt tras rowerowych, na terenie Karkonoszy i Gór Izerskich, w okolicach Szklarskiej Poreby, ŚwieradowaKarpacza.Warto dodać, iż właśnie Szklarska Poręba od kilku lat nazywana jest stolicą polskiego kolarstwa górskiego. Nie dziwi więc nikogo, że Stowarzyszenie "Szklarska Poręba na dwóch kółkach” promuje turystykę rowerową w tej pięknej okolicy Karkonoszy i Gór Izerskich.Rowerowa Kraina Karkonosze i Góry Izerskie
ul. 1 Maja i inne, Szklarska Poręba

 

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z gory dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 220337 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1116756 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020