50°8'8" N
18°35'25" W
Śląskie
2017-01-05 08:31:38
247m npm
Normalna
Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku, Anna Piernikarczyk
Rybnik RPA, Anna Piernikarczyk
Rybnik RPA, Anna Piernikarczyk
T-rex, Anna Piernikarczyk
Zdjęcia (4)

Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku znajduje się w Kamieniu- rekreacyjnej dzielnicy miasta, w parku mosirowskim. RAP składa się z dwóch mniejszych parków - DinoParku i Krainy Bajek.Park Dinozaurów

W DinoParku zobaczyć można kilkadziesiąt rekonstrukcji dinozaurów, które zostały wykonane z ogromną starannością i zachowaniem ich naturalnego wyglądu oraz wielkości. Przechadzając się wśród okazów zobaczymy żarłocznego T-rexa, strasznego Tyranozaura, sympatycznego Oviraptora czy żartobliwego dilofozaura, który potrafi zlać zimnym prysznicem. Od czasu do czasu rozlegają się przerażające ryki kilku dinozaurów, a na drodze pojawi się nam olbrzymie jajo. Między dinozaurami chodzą młode lamy i kózki.

Co fajne, dzieci mogą wspinać się na niektóre dinozaury, co niewątpliwie jest dodatkową frajdą. A gdy się zmęczą, mogą odsapnąć w piaskownicy przemieniając się w prawdziwego archeologa odnajdującego szkielet 14-metrowego T-rexa.

Ale wycieczka do Parku to nie tylko zabawa, można się też tutaj czegoś nauczyć o tych wymarłych zwierzętach, bowiem przy każdym okazie znajduje się tablica informacyjna, co napewno ucieszy starsze dzieci i niejednego tatusia.Kraina Bajek

Na terenie Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku powstała też inna wspaniała atrakcja dla dzieci - Bajkowa Kraina z Kotem w Butach, Szewczykiem Dratewką, domem Czarownicy na kurzej nodze i innymi atrakcjami. Dostępne są też dwa nowoczesne place zabaw i urządzenia rekreacyjne.

Rozrywka w RPA

Rodzinny Park Atrakcji to miejsce, w którym zabawi się mały i duży, znajdziesz tu wiele dodatkowych atrakcji, które uprzyjemnią czas w Parku:

- Zjazd linowy „Tyrolka”
- Chińczyk Gigant
- Mega Szachy
- Kręgle plenerowe
- Olbrzymie Puzzle
- Labirynt olbrzym
- Unihokej
- Slack line – chodzenie po linie
- Bujaki, skoczki i place zabaw dla najmłodszych
- Stożek linowy
- T-Reks - szkielet do odkopania
- Chomikowy fikoraj (suchy basen, zjeżdżalnia, tor przeszkód)

Rodzinny Park Atrakcji
ul. Hotelowa 12, Kamień, Rybnik
tel. 500-630-801, 730-060-402
rparybnik@gmail.com
www.rparybnik.pl

Widok z ulicy

W okolicy zobacz koniecznie

Komentarze

2017-01-20 19:32:41

został zlikwidowany

 

Rysiek
2016-06-14 10:42:33

Przestał mnie interesować bo na pytanie czy można wejść z pieskiem usłyszałem odpowiedź, że nie. Nawet do luksusowych hoteli przyjmuje się dzisiaj gośći ze zwierzętami. Cóż, taki kaj.

 

2015-07-11 17:11:39

Bardzo fajne miejsce na rodzinne spędzanie czasu. Byliśmy z 1,5 rocznym dzieckiem. 

Newsletter
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2017
Znajdziesz nas na: