Restauracja Meridan na molo w Sopocie, mokunka

Restauracja Meridan na molo w Sopocie

(4.2 głosów: 9)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Restauracja na molo w Sopocie nosi nazwę Meridan. Jest bardzo ciekawa wizualnie, jej kształt zbliżony jest do statku. Znajduje się praktycznie na końcowym fragmencie molo, tuż przy przejściu do pomostów mariny. Tuż obok cumuje statek Pirat oferujący morskie rejsy.

Restauracja ma dwa poziomy, dolny i górny z niewielką drewnianą galeryjką, na której również ustawione są stoliki. Całość jest utrzymana w białej tonacji, z dodatkami w naturalnym jasnym kolorze drewna. Siedząc tu można spoglądać na pojawiające się na horyzoncie statki, słuchając szumu fal. Można też poczuć prawdziwy „wiatr od morza” bo bywa, iż mocno tu wieje.Sama restauracja, jak i jej otoczenie, to miejsce niezwykłe, tak bardzo blisko morza. Restauracja Meridan w kształcie statku pięknie prezentuje się w dzień, lecz w nocy, gdy oświetlona jest tysiącem świateł latarni na molo, wydaje się miejscem jak z bajki.

Restauracja Meridan
Molo w Sopocie

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 11:00–21:00
  • wtorek: 11:00–21:00
  • środa: 11:00–21:00
  • czwartek: 11:00–21:00
  • piątek: 11:00–22:00
  • sobota: 11:00–22:00
  • niedziela: 11:00–21:00

Sopot noclegi

Sopot to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022