Restauracja Loch na Górze Św. Marcina w Tarnowie, mokunka

Restauracja Loch na Górze Św. Marcina w Tarnowie

(3.1 głosów: 9)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Góra Św. Marcina to piękna, zielona część Tarnowa. Tam znajdują sie ruiny niegdysiejszego, dużego zamku. Na podzamczu natomiast znajdziemy restaurację, która doskonale wpisuje się w klimat okolicy. Otóż - nazywa się Loch ! Ma reklamę z siedzącym za kratami szkieletem. Natomiast godziny otwarcia określane są słowami "czynne, gdy zajdzie potrzeba".Sama restauracja jest w klimacie dawnych piwnic zamkowych. Kamienno-ceglanych, z podcieniami. Jeśli dodać, iż do ruin zamku jest stąd może 300 metrów, to warto tu odsapnąć na chwilkę po intensywnym zwiedzaniu. Narpawdę klimatyczny lokal mimo swej nazwy.

Restauracja Loch - Podzamcze
Aleja Tarnowskich 75, Tarnów
www.restauracjapodzamcze.neostrada.plGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 12:00–22:00
  • wtorek: 12:00–22:00
  • środa: 12:00–22:00
  • czwartek: 12:00–22:00
  • piątek: 12:00–22:00
  • sobota: 12:00–22:00
  • niedziela: 11:00–22:00

Tarnów noclegi

Tarnów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Tarnów
Karczmy i restauracje
Normalna
restauracje
49°59'21N, 21°0'3E
07 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację