Restauracja Gruba Ryba w Gdańsku, mokunka

Restauracja Gruba Ryba w Gdańsku

(4.7 głosów: 3)
Oceń i napisz opinię

Gdańska restauracja na molo w Brzeźnie - Gruba Ryba, nawiązuje swym stylem architektonicznym do stylu lat miedzywojennych czy nawet początków XX wieku. Ma wygląd typowy dla restauracji w kurortach - drewniane ściany, mocno przeszklone. Lekko spadziste daszki.Największym jej atutem jest jednak, iż znajduje się na molo, na jego części posadowionej na piasku. Stoliki stawione są wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz. Dodatkowe polarowe pledy i piece z lekka nawiązujące stylizacją do dużych lamp naftowych sprawiają, iż to miejsce zachęca do odwiedzin.

Z tarasu restauracyjnego piękny widok na morze . Słychać szum fal. To bardzo klimatyczne miejsce. Wystrój jest marynistyczny, są tu autentyczne, wielkie i ciężkie kotwice i ich mniejsze repliki. Bar ma kształy łódki. W menu znajdują się oczywiście dania z ryb, lecz jeśli ktoś nie przepada, znajdzie też dania typowo polskiej kuchni. Nazwa może sugerować wysokie ceny, ale są w miarę przystępne.Restauracja Gruba Ryba
ul. Jantarowa, Gdańsk

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–21:00

Gdańsk noclegi

Gdańsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Gdańsk
Karczmy i restauracje
Normalna
restauracje
54°24'49N, 18°37'27E
16 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację