Restauracja Gruba Ryba w Gdańsku, mokunka

Restauracja Gruba Ryba w Gdańsku

(4.7 głosów: 3)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Gdańska restauracja na molo w Brzeźnie - Gruba Ryba, nawiązuje swym stylem architektonicznym do stylu lat międzywojennych czy nawet początków XX wieku. Ma wygląd typowy dla restauracji w kurortach - drewniane ściany, mocno przeszklone. Lekko spadziste daszki. Największym jej atutem jest jednak, iż znajduje się na molo, na jego części posadowionej na piasku. Stoliki stawione są wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz. Dodatkowe pledy i piece z lekka nawiązujące stylizacją do dużych lamp naftowych sprawiają, iż to miejsce zachęca do odwiedzin.Z tarasu restauracyjnego piękny widok na morze . Słychać szum fal. To bardzo klimatyczne miejsce. Wystrój jest marynistyczny, są tu autentyczne, wielkie i ciężkie kotwice i ich mniejsze repliki. Bar ma kształty łódki. W menu znajdują się oczywiście dania z ryb, lecz jeśli ktoś nie przepada, znajdzie też dania typowo polskiej kuchni. Nazwa może sugerować wysokie ceny, ale są w miarę przystępne.

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–21:00

Adres

Restauracja Gruba Ryba
ul. Jantarowa, Gdańsk

GPS: 54°24'49N, 18°37'27E

Gdańsk noclegi

Gdańsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Gdańsk
Karczmy i restauracje
Normalna
restauracje
54°24'49N, 18°37'27E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021