Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Restauracja Albatros nad Jeziorem Nyskim

Restauracja Albatros nad Jeziorem Nyskim

W Nyskim Ośrodku Rekreacji w Skorochowie koło Nysy, nad brzegiem Jeziora Nyskiego znajduje się fajna, klimatyczna restauracja. O nazwie nazwiązującej do miejsca.Restauracja Albatros serwuje dania z ryb oraz swojskie naleśniki i pierogi. Restauracja ma niezwykle dogodne położenie, duży taras ze stolikami mieści się praktycznie nad lustrem wody. Jedząc czy pijąc kawę można podziwiać przystań i plażę, a przy dobrej widoczności widać nawet góry po przeciwnej stronie jeziora.

Restauracja Albatros
ul. Oliwkowa, Skorochów

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136465 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Hotel Niemcza Spa
Pałac Ławica

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020