Rejsy statkiem po trawie w Buczyńcu, Joanna

Rejsy statkiem po trawie w Buczyńcu

(5 głosów: 5)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Wyjątkową atrakcją Kanału Elbląskiego jest możliwość pływania statkiem po trawie. Chodzi o pokonywanie różnicy poziomów wody przy wykorzystaniu pochylni. Statek wciągany jest na specjalny wózek i jedzie po torach zanim znów nie dotrze do wody. Pasażerowie widzą za burtą zieloną trawę zamiast pluskających fal.

Tych niecodziennych wrażeń można doświadczyć na dwa sposoby. Jednym z nich jest wybór rejsu na całej trasie z Buczyńca do Elbląga lub w przeciwną stronę. Do pokonania jest wtedy pięć pochylni: Buczyniec, Kąty, Oleśnica, Jelenie, Całuny, czyli wszystkie, które zbudowano na Kanale Elbląskim. Rejs trwa ponad 4 godziny.Druga możliwość to rejs w Buczyńcu tylko przez jedną pochylnię w dół i po zawróceniu na wodzie z powrotem w górę. Ta opcja zajmuje tylko godzinę i jest polecana szczególnie rodzinom z dziećmi i innym niecierpliwym lub mającym mało czasu turystom.

Rejsy po trawie w Buczyńcu
http://www.zegluga.com.pl/oferta/statkiem-po-trawie-elblag-buczyniec-lub-buczyniec-elblag-1.html

Warmia noclegi

Warmia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022