Rejsy statkiem po Kanale Gliwickim

Statek Foxtrot na Kanale Gliwickim
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
5
Marina Gliwice położona nad Kanałem Gliwickim, na północno-wschodnich rubieżach Gliwic organizuje rejsy statkami pasażerskimi po Kanale Gliwickim, w pięknych okolicznościach przyrody oraz z zabytkami techniki na trasie. Na chętnych czekają tu rejsy turystyczne, muzyczne i kulturalne, a nawet kulinarne czy rowerowe. Organizowane są w sezonie turystycznym, co tydzień o stałych porach, ale można też rezerwować rejsy wg własnych pomysłów. Podczas rejsów można zobaczyć zabytkowe śluzy, zabytkowe pałace czy kolonie ptactwa wodnego.

Marina Gliwice
ul. Portowa 28, Gliwice
tel. 608-010-383
kontakt@marinagliwice.pl
https://marinagliwice.pl

Noclegi w Górnym Śląsku

Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.
Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Statek Foxtrot na Kanale Gliwickim
Statek Foxtrot na Kanale Gliwickim
Statek Foxtrot na Kanale Gliwickim
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(5 głosów: 2)
Twoja ocena
MalwinaM
Krótki rejs z Mariny przez śluzę Łabędy do huty i spowrotem, trwał jakąś godzinkę. W trakcie rejsu pilot omawia historie kanału co jest na plus bo mimo, że pochodzę z Łabęd o pewnych faktach nie miałam pojęcia. Dzieci najbardziej zadowolone ze śluzowania. Są też rejsy dłuższe np do kolonii kormoranów koło Dzierżna a nawet do samego Kędzierzyna Koźla. Te drugie tylko kilka razy w roku. Co czwartek rejs muzyczny, co piątek kulinarny (podobno często gotuję pan Remigiusz Rączka) w niedzielę rejsy o 11,13, 16 i chyba o 18). Wszystko można sprawdzić na stronie Mariny Gliwice.
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024