Rejsy po Odrze w Opolu, bronek

Rejsy po Odrze w Opolu

(4.7 głosów: 12)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Zapraszamy na rejsy wycieczkowe statkiem Opolanin w Opolu po rzece Odrze. Rejs trwa 40 minut i podczas podróży zobaczyć można wiele ciekawych zabytków Opola, które z perspektywy Odry wydają się bardziej urokliwe. Ze statku podziwiać można Opolską Wenecję, ratusz, katedrę, Wieżę Piastowską czy kościół Franciszkanów

Statek Opolanin powstał w 1917 roku, a wnętrze zaaranżowano na pasażerskie w roku 1991. Waga jednostki to blisko 60 ton, długość 16 metrów, a pokład zapewnia miejsce dla 75 osób. Dolny pokład statku jest ogrzewany, a podczas rejsu można napić się herbaty oraz kawy.Pasażerów na rejs dowozi za darmo słynny czerwony londyński autobus!

Rejsy statkiem Opolanin
Rejsy odbywają się w weekendy i Święta
tel. 693-132-333
Przystań przy Zoo
Bulwar K. Musioła/ul. Księcia Jana Dobrego, Opole
statekopole.plRejsy po Odrze w Opolu na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Opola wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Opole noclegi

Opole to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Opole
Rekreacja
Normalna
rejsy
50°39'46N, 17°54'55E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

bronek

Polecam. Warto wybrać się z rodziną. Miła załoga i przyjemny rejs. Idealny dodatek do wyciecżki do ZOO.

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021