Rejsy po Odrze w Opolu, bronek

Rejsy po Odrze w Opolu

(4.7 głosów: 12)

Zapraszamy na rejsy wycieczkowe statkiem Opolanin w Opolu po rzece Odrze. Rejs trwa 40 minut i podczas podróży zobaczyć można wiele ciekawych zabytków Opola, które z perspektywy Odry wydają się bardziej urokliwe. Ze statku podziwiać można Opolską Wenecję, ratusz, katedrę, Wieżę Piastowską czy kościół FranciszkanówStatek Opolanin powstał w 1917 roku, a wnętrze zaaranżowano na pasażerskie w roku 1991. Waga jednostki to blisko 60 ton, długość 16 metrów, a pokład zapewnia miejsce dla 75 osób. Dolny pokład statku jest ogrzewany, a podczas rejsu można napić się herbaty oraz kawy.

Pasażerów na rejs dowozi za darmo słynny czerwony londyński autobus!Rejsy statkiem Opolanin
Rejsy odbywają się w weekendy i Święta
tel. 693-132-333
Przystań przy Zoo
Bulwar K. Musioła/ul. Księcia Jana Dobrego, Opole
statekopole.pl

Opole noclegi

Opole to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Opole
Rekreacja
Normalna
rejsy
50°39'46N, 17°54'55E
18 maj 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

bronek
19 kwiecień 2018 09:42

Polecam. Warto wybrać się z rodziną. Miła załoga i przyjemny rejs. Idealny dodatek do wyciecżki do ZOO.

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację