Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Zapraszamy na rejsy wycieczkowe statkiem Opolanin w Opolu po rzece Odrze. Rejs trwa 40 minut i podczas podróży zobaczyć można wiele ciekawych zabytków Opola, które z perspektywy Odry wydają się bardziej urokliwe. Ze statku podziwiać można Opolską Wenecję, ratusz, katedrę, Wieżę Piastowską czy kościół FranciszkanówStatek Opolanin powstał w 1917 roku, a wnętrze zaaranżowano na pasażerskie w roku 1991. Waga jednostki to blisko 60 ton, długość 16 metrów, a pokład zapewnia miejsce dla 75 osób. Dolny pokład statku jest ogrzewany, a podczas rejsu można napić się herbaty oraz kawy.Pasażerów na rejs dowozi za darmo słynny czerwony londyński autobus!

Rejsy statkiem Opolanin
Rejsy odbywają się w weekendy i Święta
tel. 693-132-333
Przystań przy Zoo
Bulwar K. Musioła/ul. Księcia Jana Dobrego, Opole
statekopole.pl

Opole noclegi

Opole to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
bronek Zapaleniec 403 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134085 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

bronek Zapaleniec 403 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2018-04-19 na

Polecam. Warto wybrać się z rodziną. Miła załoga i przyjemny rejs. Idealny dodatek do wyciecżki do ZOO.

Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020