Od 1 maja do 15 września każdego roku istnieje możliwość wynajęcia statku "Elizabeth". Rejs statkiem po Jeziorze Durowskim możliwy jest po wcześniejszej rezerwacji, której dokonać można:- w recepcji Hotelu Pietrak, tel. 67/ 268-58-25
- u kierownika kąpieliska, tel. 67/ 262-24-82

Rejs statkiem rozpoczyna się na plaży miejskiej nad Jeziorem Durowskim, w pobliżu hotelu "Pietrak" oraz przy wypożyczalni sprzętu wodnego. Rejs trwa około 45 minut.

Turyści decydując się na rejs stateczkiem "Elizabeth", maja okazję podziwiać linię brzegową jeziora, której długość wynosi około 11 km. To niezapomniany rejs po jeziorze, które znajduje się w samym sercu miasta. Pozwala nasycić oczy obrazami stworzonymi przez samą naturę.Rejsy statkiem po Jeziorze Durowskim
Plaża, ul. Kościuszki, Wągrowiec
Cennik: normalny 15 zł, ulgowy 10zł

Wągrowiec noclegi

Wągrowiec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Wągrowiec Krajtroter 5210 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1146590 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021