Rejsy po Jeziorze Durowskim, Wągrowiec

Rejsy po Jeziorze Durowskim

(4.5 głosów: 2)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Od 1 maja do 15 września każdego roku istnieje możliwość wynajęcia statku "Elizabeth". Rejs statkiem po Jeziorze Durowskim możliwy jest po wcześniejszej rezerwacji, której dokonać można:

- w recepcji Hotelu Pietrak, tel. 67/ 268-58-25
- u kierownika kąpieliska, tel. 67/ 262-24-82Rejs statkiem rozpoczyna się na plaży miejskiej nad Jeziorem Durowskim, w pobliżu hotelu "Pietrak" oraz przy wypożyczalni sprzętu wodnego. Rejs trwa około 45 minut.

Turyści decydując się na rejs stateczkiem "Elizabeth", maja okazję podziwiać linię brzegową jeziora, której długość wynosi około 11 km. To niezapomniany rejs po jeziorze, które znajduje się w samym sercu miasta. Pozwala nasycić oczy obrazami stworzonymi przez samą naturę.

Rejsy statkiem po Jeziorze Durowskim
Plaża, ul. Kościuszki, Wągrowiec
Cennik: normalny 15 zł, ulgowy 10zł

Wągrowiec noclegi

Wągrowiec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022