Rejsy galeonem w Gdańsku

Rejsy galeonem w Gdańsku

(4.4 głosów: 9)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Rejsy wspaniałymi galeonami po Motławie stanowią jedną z największych atrakcji tego zakątka Gdańska. Stylizowane galeony "Czarna Perła" i "Lew" kursują na trasie Gdańsk - Westerplatte - Gdańsk. Rejsowi towarzyszą opowieści przewodnika, dźwięki muzyki, można też skorzystać z bufetu. Galeon można wyczarterować na dłuższej trasie np. Gdańsk - Sopot czy Gdańsk - Gdynia. Miejsce cumowania statku to Długie Pobrzeże, między Zieloną Bramą i Bramą Chlebnicką.Rejsy galeonem w Gdańsku, Danusia
Rejsy galeonem w Gdańsku, Danusia

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:00–19:30
  • wtorek: 10:00–19:30
  • środa: 10:00–19:30
  • czwartek: 10:00–19:30
  • piątek: 10:00–00:00
  • sobota: 10:00–00:00
  • niedziela: 10:00–19:30

Adres

Rejs galeonem
ul. Długie Pobrzeże, Gdańsk

GPS: 54°20'54N, 18°39'23E

Gdańsk noclegi

Gdańsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Trójmiasto Gdańsk
Rekreacja
Normalna
rejsy
54°20'54N, 18°39'23E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021