Rejs Wisłą w Toruniu, Marcin_Henioo

Rejs Wisłą w Toruniu

(4.5 głosów: 12)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Rejs Wisłą w Toruniu to bardzo popularna forma odpoczynku po zwiedzaniu miasta, ale też sposób na jego zwiedzenie z innej perspektywy.Rejsy trwają około 40-45 minut i rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie z przystani nad Bulwarem Filadelfijskim. Statki pływają po Wiśle na długości całego toruńskiego Średniowiecznego Zespołu Miejskiego i rejs to doskonały sposób na podziwiania z jednej strony panoramy starówki, z drugiej niemal dzikiego, zalesionego brzegu Wisły - Kępy Bazarowej.

W rejsy wypływają statki: „Wanda” (posiada 70 miejsc w dwóch pomieszczeniach pod pokładem, a na pokładzie statku znajduje się bar z napojami i słodyczami) oraz Wiking - statek stylizowany na historyczne łodzie Wikingów.Rejsy statkami
ul. Bulwar Filadelfijski, Toruń
www.zegluga.torun.com.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 07:30–16:30
  • wtorek: 07:30–16:30
  • środa: 07:30–16:30
  • czwartek: 07:30–16:30
  • piątek: 07:30–16:30
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Toruń noclegi

Toruń to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Toruń
Rekreacja
Normalna
rejsy
53°0'29N, 18°36'31E
06 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację