Rejs statkiem w Łebie, Wojtek

Rejs statkiem Gryf w Łebie

(4.2 głosów: 22)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Rejs po Bałtyku statkiem Gryf w Łebie to atrakcja, z której nie można nie skorzystać będąc w tej pięknej miejscowości! Statek zbudowany jest na wzór zabytkowego galeonu, co dodatkowo podnosi atrakcyjność wycieczki w porównaniu do rejsu zwykłym kutrem.W czasie rejsu pasażerom przygrywa zespół ubrany w historyczne stroje. Rejs trwa około 45 minut. Statek wypływa również w rejsy czarterowe - na wycieczki, urodziny, sesje zdjęciowe itp.

Rejs statkiem Gryf w Łebie, Wojtek
Rejs statkiem Gryf w Łebie, Wojtek

W czasie rejsu jest możliwość samodzielnego sterowania statkiem pod czujnym okiem kapitana oraz zdobycia certyfikatu "Wilka Morskiego". Na pokładzie znajduje się mini-bar, w którym serwuje się słodycze oraz zimne i ciepłe napoje.Rejsy morskie po Bałtyku statkiem Gryf organizuje Żegluga Pasażerska z Łeby. Statek wypływa z kanału portowego przy ul. Abrahama.

Rejs statkiem Gryf w Łebie, Wojtek
Rejs statkiem Gryf w Łebie, Wojtek
Rejs statkiem Gryf w Łebie, Wojtek

Rejs statkiem Gryf
ul. Abrahama, ŁebaRejs statkiem Gryf w Łebie, Wojtek

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:30–20:00
  • wtorek: 10:30–20:00
  • środa: 10:30–20:00
  • czwartek: 10:30–20:00
  • piątek: 10:30–20:00
  • sobota: 10:30–20:00
  • niedziela: 10:30–20:00

Łeba noclegi

Łeba to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Łeba
Rekreacja
Normalna
rejsy rejsy morskie
54°45'36N, 17°33'9E
16 marzec 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację