Ratusz w Przeworsku

Ratusz w Przeworsku

(4.2 głosów: 16)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Budynek Ratusza w Przeworsku pochodzi z XV wieku i został zbudowany w stylu gotyckim. Dziś przeworski Ratusz stojący na Rynku to piękna wizytówka miasta.

Do budowli przylega wieża ratuszowa, która obecnie stała się wieżą widokową. Z wieży tej podziwiać można panoramę Przeworska oraz okolic. Wieża czynna jest w sezonie od 1 maja do 15 października.Ratusz z wieżą widokową
Rynek, Przeworsk
 

Przeworsk noclegi

Przeworsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Ms. Gospo
Nietypowa wieża w ratuszu.
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023