, mokunka

Ranczo Palomino w Starych Żukowicach

(4.7 głosów: 6)

Ranczo Palomino w Starych Żukowicach to Ośrodek Jazdy Konnej w Starych Żukowicach, zwanych "wsią koniarzy". To drugi tak duży, obok Rancza Furioso ośrodek w tej niewielkiej wiosce niedaleko Tarnowa, choć największe tutejsze ranczo w stylu western to Roleski Ranch.W Ośrodku Palomino jest wszystko, co niezbędne do jazdy konnej. Ośrodek prowadzi też agroturystykę. Konkurencja we wsi Stare Żukowice jest duża, bo sporo prywatnych gospodarzy też zajmuje się hodowlą koni.

Co ciekawe, w wielu filmach historycznych i scenach z kawalerią to właśnie konie ze Starych Żukowic brały udział! Jest to bardzo ciekawa wioska.Ranczo Palomino
Stare Żukowice 3A, Jastrzabka Nowa,
tel. 602-491-343

Stare Żukowice noclegi

Stare Żukowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°6'9N, 21°3'51E
10 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację