Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ranczo Palomino w Starych Żukowicach

Ranczo Palomino w Starych Żukowicach

Ranczo Palomino w Starych Żukowicach to Ośrodek Jazdy Konnej w Starych Żukowicach, zwanych "wsią koniarzy". To drugi tak duży, obok Rancza Furioso ośrodek w tej niewielkiej wiosce niedaleko Tarnowa, choć największe tutejsze ranczo w stylu western to Roleski Ranch.W Ośrodku Palomino jest wszystko, co niezbędne do jazdy konnej. Ośrodek prowadzi też agroturystykę. Konkurencja we wsi Stare Żukowice jest duża, bo sporo prywatnych gospodarzy też zajmuje się hodowlą koni.

Co ciekawe, w wielu filmach historycznych i scenach z kawalerią to właśnie konie ze Starych Żukowic brały udział! Jest to bardzo ciekawa wioska.

Ranczo Palomino
Stare Żukowice 3A, Jastrzabka Nowa,
tel. 602-491-343Stare Żukowice noclegi

Stare Żukowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136669 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020