Zobacz nasz projekt Industrialne Dziedzictwo Śląska
Ranczo Błatnia w Brennej, Roman Świątkowski

Ranczo Błatnia w Brennej

Ranczo Błatnia znajduje się w Beskidzie Ślaskim w paśmie Błatnej, na wysokości 852 m n.p.m., tuż poniżej szczytu Błatniej oraz schroniska PTTK na Błatniej. Jest to gospodarstwo agroturystyczne oferujące dobry posiłek, jazdę konną oraz noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych. Jest też dostępny pokój wieloosobowy.Obok Rancza przebiega kilka szlaków turystycznych: czerwony z Jaworza Nałęże, zielony z Brennej, niebieski z Bielsko-Białej Wapienica, żółty z Jaworza.

Ranczo Błatnia
ul. Błatnia 15, Brenna
tel. 33/ 855-87-77, 606-291-260
www.ranczoblatnia.plBrenna noclegi

Brenna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację