Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ranczo Błatnia znajduje się w Beskidzie Ślaskim w paśmie Błatnej, na wysokości 852 m n.p.m., tuż poniżej szczytu Błatniej oraz schroniska PTTK na Błatniej. Jest to gospodarstwo agroturystyczne oferujące dobry posiłek, jazdę konną oraz noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych. Jest też dostępny pokój wieloosobowy.Obok Rancza przebiega kilka szlaków turystycznych: czerwony z Jaworza Nałęże, zielony z Brennej, niebieski z Bielsko-Białej Wapienica, żółty z Jaworza.Ranczo Błatnia
ul. Błatnia 15, Brenna
tel. 33/ 855-87-77, 606-291-260
www.ranczoblatnia.pl

Brenna noclegi

Brenna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70713 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134085 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020