Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku, mokunka

Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku

(4 głosów: 3)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku to fajna alternatywa dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zwiedzania i dla tych oczywiście, którzy kochają konie.

Rancho proponuje m.in. przygodę w siodle, jazdy bryczką konną, jazdy na koniu czy kucyku. Są tu również organizowane ogniska, nie tylko dla firm czy grup, ale też dla rodzin.Najciekawsze są jednak zwierzaki na ranchu - konie, osiołek, kozy, kucyki, króliki czy norki. Poza tym mnóstwo wszelkiego ptactwa na czele ze strusiem dostojnie paradującym po Ranchu. To wielka frajda szczególnie dla dzieciaków.

Do Rancha „Nasza Szkapa” łatwo trafić, bowiem znajduje się ono około 100 metrów od wjazdu do zabytkowej Kopalni Złota, po przeciwnej stronie trasy.Rancho Nasza Szkapa
ul. Traugutta 5 A, Złoty Stok
tel. 665-481-285
http://ranchonaszaszkapa.wix.com

Złoty Stok noclegi

Złoty Stok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Złoty Stok
Normalna
rancza konie rekreacja
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022