Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku

Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku

Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku to fajna alternatywa dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zwiedzania i dla tych oczywiście, którzy kochają konie.Rancho proponuje m.in. przygodę w siodle, jazdy bryczką konną, jazdy na koniu czy kucyku. Są tu również organizowane ogniska, nie tylko dla firm czy grup, ale też dla rodzin.Najciekawsze są jednak zwierzaki na ranchu - konie, osiołek, kozy, kucyki, króliki czy norki. Poza tym mnóstwo wszelkiego ptactwa na czele ze strusiem dostojnie paradującym po Ranchu. To wielka frajda szczególnie dla dzieciaków.

Do Rancha „Nasza Szkapa” łatwo trafić, bowiem znajduje się ono około 100 metrów od wjazdu do zabytkowej Kopalni Złota, po przeciwnej stronie trasy.

Rancho Nasza Szkapa
ul. Traugutta 5 A, Złoty Stok
tel. 665-481-285
http://ranchonaszaszkapa.wix.comZłoty Stok noclegi

Złoty Stok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 220037 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1121827 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Hotel Niemcza Spa
KOLONIA LEŚNA
Pałac Kamieniec
Pałac Ławica

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020