Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku, mokunka

Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku

(4 głosów: 3)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Rancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku to fajna alternatywa dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zwiedzania i dla tych oczywiście, którzy kochają konie.Rancho proponuje m.in. przygodę w siodle, jazdy bryczką konną, jazdy na koniu czy kucyku. Są tu również organizowane ogniska, nie tylko dla firm czy grup, ale też dla rodzin.

Najciekawsze są jednak zwierzaki na ranchu - konie, osiołek, kozy, kucyki, króliki czy norki. Poza tym mnóstwo wszelkiego ptactwa na czele ze strusiem dostojnie paradującym po Ranchu. To wielka frajda szczególnie dla dzieciaków.Do Rancha „Nasza Szkapa” łatwo trafić, bowiem znajduje się ono około 100 metrów od wjazdu do zabytkowej Kopalni Złota, po przeciwnej stronie trasy.

Rancho Nasza Szkapa
ul. Traugutta 5 A, Złoty Stok
tel. 665-481-285
http://ranchonaszaszkapa.wix.comRancho Nasza Szkapa w Złotym Stoku na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Złotego Stoku wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Złoty Stok noclegi

Złoty Stok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°26'42N, 16°52'57E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021