Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Rajskie Ślizgawki na Górze Parkowej w Krynicy

Rajskie Ślizgawki na Górze Parkowej w Krynicy

Rajskie Ślizgawki na Górze Parkowej w Krynicy Zdroju to jedyna w Polsce tego typu atrakcja. Można doświadczyć tu niezapomnianych przeżyć. Spokojna fala, spirala oraz kamikadze to atrakcje, które dostarczą małym i dużym wspaniałych wrażeń. Dla każdego coś miłego!Ślizgawki znajdują się na samym szczycie Góry Parkowej, tuż obok górnej stacji Kolejki terenowo-linowej.

Rajskie Ślizgawki
Góra Parkowa, Krynica
Czynne: od wiosny do jesieni
www.pkl.pl/parkowa/Rajskie_slizgawki

Rajskie Ślizgawki na Górze Parkowej w Krynicy

Krynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mirosław Krajtroter 50299 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020