Rabia Skała, Roman Świątkowski

Rabia Skała w Bieszczadach

(4.7 głosów: 9)

Rabia Skała (1199 m n.p.m.) to szczyt zwany również Czaszczowata, znajdujący się w Bieszczadzkim Parku Narodowym, w paśmie granicznym Bieszczad Zachodnich.Wierzchołek ten znajdujący się na granicy polsko-słowackiej, jest zalesiony. Przez szczyt przebiega wiele szlaków turystycznych polskich i słowackich.

Rabia Skała, Roman Świątkowski
Rabia Skała, Roman Świątkowski

Szlaki na Rabią Skałę

- szlak żółty z Wetliny Stare Sioło, 3h 50 minut- szlak zielony z Wetliny na Jawornik, dalej szlak żółty, 3h 30 minut

Rabia Skała, Roman Świątkowski
Rabia Skała, Roman Świątkowski

- szlak niebieski z Ustrzyk Górnych przez Wielką Rawkę, 6h 20 minut- szlak czerwony z Cisnej na Okrągli, dalej szlak niebieski, 6h 55 minut

- szlak czerwony ze Smereka, dalej szlak niebieski 6h 25 minut

Bieszczady noclegi

Bieszczady to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Bieszczady
Szczyty i punkty widokowe
Normalna
szczyty
49°6'11N, 22°26'27E
21 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację