Rabia Skała (1199 m n.p.m.) to szczyt zwany również Czaszczowata, znajdujący się w Bieszczadzkim Parku Narodowym, w paśmie granicznym Bieszczad Zachodnich.Wierzchołek ten znajdujący się na granicy polsko-słowackiej, jest zalesiony. Przez szczyt przebiega wiele szlaków turystycznych polskich i słowackich.

Rabia Skała

Szlaki na Rabią Skałę

- szlak żółty z Wetliny Stare Sioło, 3h 50 minut

- szlak zielony z Wetliny na Jawornik, dalej szlak żółty, 3h 30 minut

Rabia Skała

- szlak niebieski z Ustrzyk Górnych przez Wielką Rawkę, 6h 20 minut- szlak czerwony z Cisnej na Okrągli, dalej szlak niebieski, 6h 55 minut

Rabia Skała

- szlak czerwony ze Smereka, dalej szlak niebieski 6h 25 minut

Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70913 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114604 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020