Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Zielona Góra
Rekreacja
pola golfowe
Normalna
Lubuskie
2016-07-08
2020-01-28 13:46
51°57'22" N, 15°38'36" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: 09:00–20:00
  • wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • czwartek: 09:00–20:00
  • piątek: 09:00–20:00
  • sobota: 08:00–20:00
  • niedziela: 08:00–20:00

Przytok Golf to urokliwe miejsce zaledwie 10 km od centrum Zielonej Góry. Miejsce, w którym można odpocząć, zrelaksować się, nie tylko zagrać w golfa, ale też korzystając z doświadczonej kadry trenerskiej, nauczyć się grać.Można tu również zorganizować rodzinną lub firmową imprezę, konferencję czy piknik. Dostępne są też dodatkowe atrakcje - gry i zabawy teambuildingowe, wieczory tematyczne, wyszukane degustacje, pokazy i nauka gotowania oraz nauka gry w tenisa.

Przytok Golf
Przytok Golf


Kompleks w Przytoku to przede wszystkim magia miejsca. Na czterech hektarach rozpościera się trzypoziomowa strzelnica golfowa z miejscami dla 36 trenujących. Obiekt ten jest unikalny w skali europejskiej i pozwala każdemu graczowi ćwiczyć uderzenia do 7 target greenów, dzięki czemu trening golfowy przestaje być rutyną a staje się strategiczną rozgrywką.

Kolejnym elementem służącym poprawie gry jest trzydołkowa akademia golfa, na której golfiści początkujący i zaawansowani uczą się krótkiej gry i taktyki golfowej. To wreszcie przepiękne profesjonalne dziewięciodołkowe pole golfowe starannie zaprojektowane na ponad 30 hektarach. Kompleks cały czas sie rozwija i rozbudowuje, planowane są winnice.

Półkolonie dla najmłodszych to niezapomniane przeżycie..:)
Junior na driving range
To był piekny dzień..:) Ogólnopolski Dzień golfa 22 maj

Przytok to zdecydowanie nie jest miejsce na jednorazową wizytę. Bogactwo atrakcji i autentyczna gościnność gospodarzy sprawią, że wraca się tu z przyjemnością.

Kompleks cały czas się rozwija i rozbudowuje, planowane są winnice i inwestycja deweloperska. Przytok Golf Resort oferuje też lekcje pokazowe, lekcje indywidualne, kursy dla dzieci i młodzieży w różnym przedziale wiekowym oraz Kursy na Zieloną Kartę. Co roku organizowane są półkolonie dla dzieci i młodzieży. Organizowane są tu także turnieje dla początkujących golfistów, a także cotygodniowe spotkania pod tyt. "Drugi Krok" dla absolwentów Zielonych Kart.Przytok Golf & Resort
ul. Golfowa 18, Przytok
tel. 570-021-530
info@przytokgolfresort.pl
http://przytokgolfresort.pl
Bilety: od 10 zł za koszyk piłek, lekcje gry w golfa od 60 zł, 
za 9 dołków 80 zł w dni robocze oraz 90 zł w weekendy i święta

Profesjonalny trening golfowy
Profesjonalny trening golfowy
Kolejny trening grupowy Nasze przepiękne, magiczne miejsce..:) Grupa początkujących golfistów rozgrywająca mini turniej:)

Zielona Góra noclegi

Zielona Góra to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Katarzyna Cyruk Wędrowiec 210 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1134088 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020