Przytok Golf - recepcja, Katarzyna Cyruk

Przytok Golf Resort

(4.5 głosów: 4)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Przytok Golf to urokliwe miejsce zaledwie 10 km od centrum Zielonej Góry. Miejsce, w którym można odpocząć, zrelaksować się, nie tylko zagrać w golfa, ale też korzystając z doświadczonej kadry trenerskiej, nauczyć się grać.

Można tu również zorganizować rodzinną lub firmową imprezę, konferencję czy piknik. Dostępne są też dodatkowe atrakcje - gry i zabawy teambuildingowe, wieczory tematyczne, wyszukane degustacje, pokazy i nauka gotowania oraz nauka gry w tenisa.

Przytok Golf, Katarzyna Cyruk
Przytok Golf, Katarzyna Cyruk


Kompleks w Przytoku to przede wszystkim magia miejsca. Na czterech hektarach rozpościera się trzypoziomowa strzelnica golfowa z miejscami dla 36 trenujących. Obiekt ten jest unikalny w skali europejskiej i pozwala każdemu graczowi ćwiczyć uderzenia do 7 target greenów, dzięki czemu trening golfowy przestaje być rutyną a staje się strategiczną rozgrywką.

Kolejnym elementem służącym poprawie gry jest trzydołkowa akademia golfa, na której golfiści początkujący i zaawansowani uczą się krótkiej gry i taktyki golfowej. To wreszcie przepiękne profesjonalne dziewięciodołkowe pole golfowe starannie zaprojektowane na ponad 30 hektarach. Kompleks cały czas sie rozwija i rozbudowuje, planowane są winnice.

Półkolonie dla najmłodszych to niezapomniane przeżycie..:), Katarzyna Cyruk
Półkolonie dla najmłodszych to niezapomniane przeżycie..:), Katarzyna Cyruk

Przytok to zdecydowanie nie jest miejsce na jednorazową wizytę. Bogactwo atrakcji i autentyczna gościnność gospodarzy sprawią, że wraca się tu z przyjemnością.

Kompleks cały czas się rozwija i rozbudowuje, planowane są winnice i inwestycja deweloperska. Przytok Golf Resort oferuje też lekcje pokazowe, lekcje indywidualne, kursy dla dzieci i młodzieży w różnym przedziale wiekowym oraz Kursy na Zieloną Kartę. Co roku organizowane są półkolonie dla dzieci i młodzieży. Organizowane są tu także turnieje dla początkujących golfistów, a także cotygodniowe spotkania pod tyt. "Drugi Krok" dla absolwentów Zielonych Kart.

Przytok Golf & Resort
ul. Golfowa 18, Przytok
tel. 570-021-530
info@przytokgolfresort.pl
http://przytokgolfresort.pl
Bilety: od 10 zł za koszyk piłek, lekcje gry w golfa od 60 zł, 
za 9 dołków 80 zł w dni robocze oraz 90 zł w weekendy i święta

Junior na driving range, Katarzyna Cyruk
To był piekny dzień..:) Ogólnopolski Dzień golfa 22 maj, Katarzyna Cyruk
Profesjonalny trening golfowy, Katarzyna Cyruk


Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–20:00
  • wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • czwartek: 09:00–20:00
  • piątek: 09:00–20:00
  • sobota: 08:00–20:00
  • niedziela: 08:00–20:00

Zielona Góra noclegi

Zielona Góra to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Kolejny trening grupowy, Katarzyna Cyruk
Nasze przepiękne, magiczne miejsce..:), Katarzyna Cyruk
Grupa początkujących golfistów rozgrywająca mini turniej:), Katarzyna Cyruk
Zielona Góra
Normalna
pola golfowe
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022