Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!
Przytok Golf - recepcja, Katarzyna Cyruk

Przytok Golf Resort

(4.5 głosów: 4)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Przytok Golf to urokliwe miejsce zaledwie 10 km od centrum Zielonej Góry. Miejsce, w którym można odpocząć, zrelaksować się, nie tylko zagrać w golfa, ale też korzystając z doświadczonej kadry trenerskiej, nauczyć się grać.Można tu również zorganizować rodzinną lub firmową imprezę, konferencję czy piknik. Dostępne są też dodatkowe atrakcje - gry i zabawy teambuildingowe, wieczory tematyczne, wyszukane degustacje, pokazy i nauka gotowania oraz nauka gry w tenisa.

Półkolonie dla najmłodszych to niezapomniane przeżycie..:), Katarzyna Cyruk
Półkolonie dla najmłodszych to niezapomniane przeżycie..:), Katarzyna Cyruk

Kompleks w Przytoku to przede wszystkim magia miejsca. Na czterech hektarach rozpościera się trzypoziomowa strzelnica golfowa z miejscami dla 36 trenujących. Obiekt ten jest unikalny w skali europejskiej i pozwala każdemu graczowi ćwiczyć uderzenia do 7 target greenów, dzięki czemu trening golfowy przestaje być rutyną a staje się strategiczną rozgrywką.Kolejnym elementem służącym poprawie gry jest trzydołkowa akademia golfa, na której golfiści początkujący i zaawansowani uczą się krótkiej gry i taktyki golfowej. To wreszcie przepiękne profesjonalne dziewięciodołkowe pole golfowe starannie zaprojektowane na ponad 30 hektarach. Kompleks cały czas sie rozwija i rozbudowuje, planowane są winnice.

Junior na driving range, Katarzyna Cyruk
To był piekny dzień..:) Ogólnopolski Dzień golfa 22 maj, Katarzyna Cyruk
Profesjonalny trening golfowy, Katarzyna Cyruk

Przytok to zdecydowanie nie jest miejsce na jednorazową wizytę. Bogactwo atrakcji i autentyczna gościnność gospodarzy sprawią, że wraca się tu z przyjemnością.

Kompleks cały czas się rozwija i rozbudowuje, planowane są winnice i inwestycja deweloperska. Przytok Golf Resort oferuje też lekcje pokazowe, lekcje indywidualne, kursy dla dzieci i młodzieży w różnym przedziale wiekowym oraz Kursy na Zieloną Kartę. Co roku organizowane są półkolonie dla dzieci i młodzieży. Organizowane są tu także turnieje dla początkujących golfistów, a także cotygodniowe spotkania pod tyt. "Drugi Krok" dla absolwentów Zielonych Kart.Przytok Golf & Resort
ul. Golfowa 18, Przytok
tel. 570-021-530
info@przytokgolfresort.pl
http://przytokgolfresort.pl
Bilety: od 10 zł za koszyk piłek, lekcje gry w golfa od 60 zł, 
za 9 dołków 80 zł w dni robocze oraz 90 zł w weekendy i święta

Kolejny trening grupowy, Katarzyna Cyruk
Kolejny trening grupowy, Katarzyna Cyruk
Nasze przepiękne, magiczne miejsce..:), Katarzyna Cyruk
Grupa początkujących golfistów rozgrywająca mini turniej:), Katarzyna Cyruk

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–20:00
  • wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • czwartek: 09:00–20:00
  • piątek: 09:00–20:00
  • sobota: 08:00–20:00
  • niedziela: 08:00–20:00

Zielona Góra noclegi

Zielona Góra to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
51°57'22N, 15°38'36E
08 lipiec 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Top Atrakcje 2021
Wybierz najpiękniejsze atrakcje w Polsce!
Top Atrakcje 2021

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację