Przystań rybacka w Orłowie, mokunka

Przystań rybacka w Orłowie

(4.1 głosów: 8)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Przystań rybacka w Gdyni Orłowie to niezwykle malownicze miejsce. Do przystani "przypisane" są zaledwie 4 niewielkie, kolorowe kutry. Trzy z nich są drewniane. Przystań znajduje się tuż u ujścia rzeczki o nazwie Kacza, na pięknej plaży orłowskiej, niedaleko słynnego Klifu Orłowskiego, po lewej stronie orłowskiego molo.Tuż obok znajduje się restauracja Tawerna Orłowska, do której rybacy wprost z kutra dostarczają rybę z połowu. Dosłownie o krok od przystani znajduje się wędzarnia ryb, natomiast suszące się sieci i stojące na piasku kutry wyglądają niesamowicie malowniczo i doskonale wpisują się w pejzaż okolicy. Cieszą też oko odwiedzajacych to miejsce. Mało kto przechodzi obojętnie obok kolorowych kutrów na maleńkiej orłowskiej przystani.

Przystań rybacka
Gdynia Orłowo 

  

 

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 11:00–23:00
  • wtorek: 11:00–23:00
  • środa: 11:00–23:00
  • czwartek: 11:00–23:00
  • piątek: 11:00–23:00
  • sobota: 11:00–23:00
  • niedziela: 11:00–23:00

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Gdynia Trójmiasto
Inne budowle
Normalna
przystanie
54°28'52N, 18°33'54E
16 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację