, mokunka

Przystań Jawor nad Jeziorem Solińskim

(4 głosów: 43)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Przystań Jawor położona jest w cichej, typowo turystycznej części Polańczyka, nad największym sztucznym zbiornikiem retencyjnym w Polsce - Jeziorem Solińskim. Mimo, że powstał głównie w innych celach, zbiornik soliński stał się ogromną atrakcją turystyczną!Fiordy w Bieszczadach

Każdy kto był choćby raz w Bieszczadach, na pewno trafił nad Solinę. Przystań Jawor to raj nie tylko dla wodniaków. Piękne miejsce w otoczeniu lasów, w niewielkiej, cichej zatoczce o nazwie Fiord Nelsona jest atrakcyjne dla wszystkich letników, którzy chcą na łonie natury, nad wodą wypocząć w ciszy, wśród pięknych widoków bieszczadzkich.

Przystań Jawor to również wymarzone miejsce na spacery, krajobraz jest tutaj jak z baśni - malownicze zatoczki typu fiordowego wdzierające się w ląd nierówną linią brzegową. Są też drewaniane pomosty. Wygląda to niesamowicie!W pobliżu przystani Jawor, na końcu niewielkiego cypla zlokalizowana jest centralna baza WOPR, dlatego miłośnicy sportów wodnych mogą bezpiecznie popływać na żaglówkach, łodziach czy rowerach wodnych.

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Jawor"
ul. Zdrojowa 21, Polańczyk
tel. 13/ 469-20-31
www.jawor24.pl 

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–18:00
  • wtorek: 09:00–18:00
  • środa: 09:00–18:00
  • czwartek: 09:00–18:00
  • piątek: 09:00–18:00
  • sobota: 09:00–18:00
  • niedziela: 09:00–18:00

Polańczyk noclegi

Polańczyk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°22'59N, 22°27'1E
28 styczeń 2015
02 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

DominikPL
17 kwiecień 2020 14:08
Polecam
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację