Promenada na Helu, mokunka

Promenada na Helu

(4.5 głosów: 93)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Promenada na Helu została utworzona w 2013 roku. Realizacja przedsięwzięcia była planowana już od wielu lat, jednak środki na realizację pojawiły się stosunkowo niedawno. Tak czy inaczej przed rokiem oddano do użytku już całą długą trasę promenady.Warto wspomnieć, iż promenada powstała jednocześnie z zabezpieczeniem brzegów półwyspu helskiego od strony Zatoki Gdańskiej.

Promenada na Helu, Wojtek
Promenada na Helu, Wojtek

Promenada na Helu jest dość szeroka i prowadzi tuż nad brzegiem morza. W niektórych miejscach rozszerzone tarasowe podesty dosłownie są już ponad taflą wody. Promenada prowadzi aż do "czubka" helskiego cypla, aż z trzech stron oblanego wodami Bałtyku.Helska promenada to doskonała alternatywa, dla tych, którzy nie lubią godzinami wylegiwać się na plaży.

Promenada na Helu, Wojtek
Promenada na Helu, Wojtek

Promenada
HelPromenada na Helu na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Helu wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Hel noclegi

Hel to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Hel
Rynki, place i deptaki
Normalna
promenady
54°35'49N, 18°48'25E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021