Portal Secret, Portal Secret

Portal Secret w Rzeszowie

(5 głosów: 8)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Portal Secret w Rzeszowie to zabawa w popularnej ostatnio formie Escape Room. To brama do innej rzeczywistości! Przechodząc przez drzwi pokoju znajdujesz się w zupełnie innym świecie, pełnym zagadek, łamigłówek i przede wszystkim fantazji.

Portal Secret to pozornie zwyczajny pokój, z którego za zadanie masz wydostać się w określonym czasie. To ciekawa przygoda, która wciąga. Jedna wizyta w Pokoju Zagadek przeznaczona jest dla grup od 3 do 5 osób. Czas na rozwiązanie wszystkich zagadek to 45 minut. Podążając odpowiednim tropem i pokonując kolejne łamigłówki, uczestnicy docierają do wyjścia, gdzie pełni satysfakcji i ekscytacji otwierają drzwi.Portal Secret to nieszablonowa rozrywka, pozwalająca kształcić logiczne myślenie i spędzić aktywnie czas.

Portal Secret
ul. 3 maja 14 a, Rzeszów
tel. 788-454-799
biuro@portalsecret.pl
http://portalsecret.pl

 

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 16:45–21:30
  • wtorek: 16:45–21:30
  • środa: 12:15–21:30
  • czwartek: 16:45–21:30
  • piątek: 16:45–21:30
  • sobota: 10:45–21:30
  • niedziela: 10:45–21:30

Rzeszów noclegi

Rzeszów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Rzeszów
Normalna
escape room
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało już 4 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022