Pomnik żołnierza w Srebrnej Górze

Pomnik żołnierza w Srebrnej Górze
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
4.1

Pomnik żołnierza epoki napoleońskiej w Srebrnej Górze, a właściwie jeden z dwóch pomników takowych żołnierzy, znajduje się przy Rynku w Srebrnej Górze, tuż przy niewielkiej fontannie.

Żołnierz ów przedstawiony jest jako postać siedząca, w umundurowaniu zgodym z prawdę historyczną. Pomnik pokazuje, jak mocno Srebrna Góra powiązana jest z górującą ponad miejscowością Twierdzą i epoką napoleońską.Informacje praktyczne

Pomnik żołnierza
Rynek, Pl. Wypoczynkowy, Srebrna Góra

Noclegi w Srebrnej Górze

Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.
Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Avatar użytkownika Anna Piernikarczyk
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego bloga i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto na naszym blogu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze oceny i opinie

(4.1 głosów: 17)
Twoja ocena
Mietek
Polecam Srebrną Górę
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2024