Pomnik Kossaka w Juracie, Wojtek

Pomnik Wojciecha Kossaka w Juracie

(4 głosów: 13)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Pomnik Wojciecha Kossaka w Juracie został odsłonięty w lipcu 2008 roku. Ten wielki polski malarz jest przedstawiony w postaci stojącej, przy sobie ma sztalugi, farby i teczkę na obrazy. Pomnik usytuowany jest na deptaku przed molem w Juracie, wokół krzewów i rabatek kwiatowych. Pomnik Kossaka jest pięknie oświetlony po zmroku. To prawdopodobnie tutaj, w Juracie, Wojciech Kossak namalował swój obraz "Zaślubiny z morzem"., mokunka

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Cały rok całą dobę

Adres

Pomnik Wojciecha Kossaka
ul. Międzymorze, Jurata

GPS: 54°40'56N, 18°42'42E

Jurata noclegi

Jurata to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Jurata
Pomniki i rzeźby
Mniej istotna
pomniki rzeźby
54°40'56N, 18°42'42E
28 październik 2014
04 maj 2021
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację