, mokunka

Pomnik kaczek w Nałęczowie

(4.2 głosów: 45)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Nałęczowski pomnik kaczek znajduje się w Parku Zdrojowym, niedaleko zabytkowego budynku Starych Łazienek.Jak przystało na kaczki, stoją one obok największego stawu w parku i są niezwykłą atrakcją dla dzieci. Pomnik jest dosłownie przez nie oblegany. I nie tylko oglądają te kaczki, pieszczą, ale nawet na nich siadają. Ten pomnik zaprzecza potocznemu mniemaniu, że pomniki powinny być "wyniosłe" i stawiane "ku czci" lub za jakieś zasługi.

Ten pomnik kaczek to po prostu kolejna fajna atrakcja turystyczna Nałęczowa, na stałe wpisana w krajobraz Parku Zdrojowego.Pomnik kaczek
Park Zdrojowy, Nałęczów

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Nałęczów noclegi

Nałęczów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Nałęczów
Pomniki i rzeźby
Mniej istotna
pomniki
51°17'12N, 22°12'30E
09 luty 2017
31 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Ewelina
04 czerwiec 2014 21:29

Jak będę w okolicy muszę koniecznie wstąpić :)

kasia ejsmont
04 czerwiec 2014 21:26

Moje dziecko to na jednej nawet chciało odlecieć :)

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację