Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Pomnik Jerzego Waldorffa w Ciechocinku

Pomnik Jerzego Waldorffa w Ciechocinku

Od 2013 roku na skwerze przed Teatrem Letnim w Ciechocinku stoi pomnik znanego krytyka muzycznego i publicysty - Jerzego Waldorffa, wraz z nieodłącznym jamnikiem Puzonem.Pomnik Waldorffa stanowi naturalnej wysokości postać wykonana z brązu. Jego autorem jest rzeźbiarz i odlewnik Robert Sobociński. Pomnik stanął w miejscu, w którym wcześniej znajdowała się fontanna z Jasiem i Małgosią. Jerzy Waldorff często bywał w Ciechocinku i przyczynił się do odrestaurowania Teatru Letniego.Pomnik Jerzego Waldorffa
ul. Żelazna, Ciechocinek

Ciechocinek noclegi

Ciechocinek to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1128306 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020