Plaża nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Plaża nad Jeziorem Tarnobrzeskim
Tarnobrzeg
Jeziora i plaże
plaże
Ważna
Podkarpackie
2014-09-25
2020-01-28 13:46
50°32'57" N, 21°38'6" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Atrakcyjne plaże nad Jeziorem Tarnobrzeskim - sztucznym zbiornikiem zwanym też Jeziorem Machowskim, zostały udostępnione w 2010 roku, rok po tym, jak napełniono zbiornik.Pięknie zagospodarowana jest linia brzegowa plaży miejskiej, rzec by można, cytując klasyka "gdzie woda czyta i trawa zielona".

Plaże nad jeziorem tarnobrzeskim są piaszczyste i zabezpieczone ażurowymi płytami z betonu. Na plaży czuwają ratownicy WOPR-u. Powstała też baza gastronomiczna oraz wypożyczalnia sprzętu pływającego. I co ważne, jest sporo parkingów!

Plaże nad Jeziorem Tarnobrzeskim
Wisłostrada, TarnobrzegTarnobrzeg noclegi

Tarnobrzeg to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 217837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1168352 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021