Piracka Przygoda w Kołobrzegu

Piracka Przygoda w Kołobrzegu

(3.8 głosów: 5)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Piracka Przygoda to morska atrakcja w Kołobrzegu, znajdująca się na terenie Reduty Solnej. Organizowane są tutaj imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. A wszystko w oryginalnej scenerii XIX-wiecznego fortu, nawiązującej do tradycji morskich, związanych z tradycją wielkich żaglowców. Podczas dwugodzinnej zabawy Piraci przeprowadzają szereg konkurencji z nagrodami i zabaw o tematyce morskiej.Tutejsze Bractwo Pirackie zajmuje się atrakcjami morskimi, historycznymi oraz wojskowymi, a także szerzeniem i kultywowaniem kultury i tradycji morskich.

Bractwo Pirackie działa na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego i zabytków, ze szczególnym uwzględnieniem kultur żeglarsko-morskich, techniki wojskowej i promocji historii Twierdzy Kołobrzeg.Piracka Przygoda
ul. Szyprów, Kołobrzeg
Fort Reduta Solna, przy Skansenie Morskim
tel. 692-479-218
piracka-przygoda@wp.pl
http://atrakcje.kolobrzeg.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Kołobrzeg noclegi

Kołobrzeg to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
54°10'38N, 15°33'35E
15 luty 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację