Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
54°10'38" N, 15°33'35" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Piracka Przygoda to morska atrakcja w Kołobrzegu, znajdująca się na terenie Reduty Solnej. Organizowane są tutaj imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. A wszystko w oryginalnej scenerii XIX-wiecznego fortu, nawiązującej do tradycji morskich, związanych z tradycją wielkich żaglowców. Podczas dwugodzinnej zabawy Piraci przeprowadzają szereg konkurencji z nagrodami i zabaw o tematyce morskiej.Tutejsze Bractwo Pirackie zajmuje się atrakcjami morskimi, historycznymi oraz wojskowymi, a także szerzeniem i kultywowaniem kultury i tradycji morskich.

Bractwo Pirackie działa na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego i zabytków, ze szczególnym uwzględnieniem kultur żeglarsko-morskich, techniki wojskowej i promocji historii Twierdzy Kołobrzeg.

Piracka Przygoda
ul. Szyprów, Kołobrzeg
Fort Reduta Solna, przy Skansenie Morskim
tel. 692-479-218
piracka-przygoda@wp.pl
http://atrakcje.kolobrzeg.plKołobrzeg noclegi

Kołobrzeg to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Damian Żytowiecki Wędrowiec 207 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136350 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020