Piknik militarny w Ogrodniczkach, Joanna

Piknik militarny w Ogrodniczkach

Podlaski Piknik Militarny "Misja Wschód" w Ogrodniczkach organizowany jest od 2011 roku w weekend po Bożym Ciele. Niektóre punkty programu mają miejsce w Białymstoku i w Supraślu, ale zdecydowana większość atrakcji jest zlokalizowana na terenie żwirowni w Ogrodniczkach koło Białegostoku. Trzydniowa impreza przyciąga tłumy miłośników tematyki militarno-historycznej.W ramach pikniku odbywają się rekonstrukcje bitw, pokazy działania służb mundurowych, prezentacje współczesnych i historycznych oddziałów militarnych, a także pokazy sprzętu i wyposażenia. Zwykle zapraszany jest ciekawy gość specjalny. Chętni mają możliwość przejażdżki czołgiem, amfibią lub innym pojazdem wojskowym oraz spróbowania swoich sił w strzelaniu. Równocześnie odbywa się jarmark militarny. Stoiska handlowe oferują duży wybór produktów o szeroko rozumianej tematyce militarnej.

Podlaski Piknik Militarny "Misja Wschód"
Żwirownia, Ogrodniczki koło BiałegostokuBiałystok noclegi

Białystok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
53°11'21N, 23°16'52E
18 październik 2019
28 styczeń 2020

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację