Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze

Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze
51°57'28" N, 15°29'11" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: 10:00–21:00
  • wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • czwartek: 10:00–21:00
  • piątek: 10:00–21:00
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: 10:00–21:00

W oparciu o doświadczenie, pasję oraz dziecięce marzenia, narodził się pomysł powstania parku trampolin "Skokoloco" w Zielonej Górze. Sport, zabawa oraz wolność to trzy rzeczy, które stanowią odskocznię od szarej rzeczywistości, a wszystko to znajdziesz właśnie w Parku Trampolin Skokoloco!Wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia - wystarczą jedynie chęci! Nieważne też ile ważysz, zbędne kalorie wypocisz podczas zajęć typu Parkour, Fitness czy Workout. Jeżeli jesteś duszą towarzystwa i chcesz zrobić coś wyjątkowego ze swoimi przyjaciółmi, wybierz się koniecznie na trampoliny main space, basen z gąbkami, dunk arenę, boisko do zbijaka, jumptrack oraz ninja world! 

Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze
Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze

Kadra Parku uczy, wspiera oraz motywuje. Z pomocą trenerów akrobatyki będziesz w stanie wykonywać cyrkowe akrobacje, z instruktorami fitnessu dowiesz się więcej o byciu fit, a trenerzy personalni ułożą Tobie indywidualny plan treningów.

Park Trampolin Skokoloco
ul. Dekoracyjna 8, Zielona Góra
tel. 536-836-836
http://skokoloco.pl/

Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze
Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze
Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze


Park Trampolin Skokoloco w Zielonej Górze

Zielona Góra noclegi

Zielona Góra to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
madlajnn Wędrowiec 200 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021