Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Park Skałka w Świętochłowicach, Adrian Blondzik

Park Skałka w Świętochłowicach

(4.7 głosów: 3)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Park Skałka w Świętochłowicach to atrakcyjny, OSiR-owski park miejski z bazą sportową i rekreacyjną, położony w samym centrum Świętochłowic, w dzielnicy Piaśniki.Staw Skałka

Cały kompleks i malowniczy teren spacerowy skupia się wokół sporego stawu Skałka, przy którym zorganizowano przystań. To bardzo przyjemne miejsce spotkań. Do odwiedzenia parku zachęcają też plac zabaw, punkty gastronomii oraz obiekty sportowe: stadion, kąpielisko otwarte, boiska czy korty tenisowe. 

Park Skałka to miejsce chętnie odwiedzane na Górnym Śląsku, nie tylko przez samych mieszkańców Świętochłowic, ale też pobliskiego Chorzowa i innych okolicznych miast. Rodzice z malutkimi dziećmi spokojnie mogą poruszać się tutaj z wózkiem, po asfaltowych ścieżkach.Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Adres

Park Skałka
ul. Aleja Parkowa, Świętochłowice

GPS: 50°17'53N, 18°55'19E

Świętochłowice noclegi

Świętochłowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°17'53N, 18°55'19E
19 maj 2020
19 maj 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację