Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich

Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich

Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich to jeden z kilku użytków ekologicznych, znajdujących się w tym górnośląskim mieście. Park ten pełni funkcję rekreacyjną dlatego, że na terenie Parku znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” z halą sportową, basenem, kortami tenisowymi, boiskami do piłki siatkowej, piłki ręcznej, piłki nożnej i koszykówki oraz placem zabaw dla dzieci.Z Parku Pszczelnik chętnie korzystają mieszkańcy Siemianowic Śląskich, ale i mieszkańcy okolic bliższych i dalszych. Latem najliczniej oblegany jest basen. Niedaleko stąd do Bażantarni oraz Stawu Rzęsa.

Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich
Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich

Park Pszczelnik
ul. Stara Szosa, ul. Park Pszczelnik, Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie noclegi

Siemianowice Śląskie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70513 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145587 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021