Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski

Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich

(4 głosów: 11)

Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich to jeden z kilku użytków ekologicznych, znajdujących się w tym górnośląskim mieście. Park ten pełni funkcję rekreacyjną dlatego, że na terenie Parku znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” z halą sportową, basenem, kortami tenisowymi, boiskami do piłki siatkowej, piłki ręcznej, piłki nożnej i koszykówki oraz placem zabaw dla dzieci.Z Parku Pszczelnik chętnie korzystają mieszkańcy Siemianowic Śląskich, ale i mieszkańcy okolic bliższych i dalszych. Latem najliczniej oblegany jest basen. Niedaleko stąd do Bażantarni oraz Stawu Rzęsa.

Park Pszczelnik
ul. Stara Szosa, ul. Park Pszczelnik, Siemianowice ŚląskieSiemianowice Śląskie noclegi

Siemianowice Śląskie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°18'40N, 19°2'43E
26 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację