Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski

Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich

(4 głosów: 11)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich to jeden z kilku użytków ekologicznych, znajdujących się w tym górnośląskim mieście. Park ten pełni funkcję rekreacyjną dlatego, że na terenie Parku znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” z halą sportową, basenem, kortami tenisowymi, boiskami do piłki siatkowej, piłki ręcznej, piłki nożnej i koszykówki oraz placem zabaw dla dzieci.

Z Parku Pszczelnik chętnie korzystają mieszkańcy Siemianowic Śląskich, ale i mieszkańcy okolic bliższych i dalszych. Latem najliczniej oblegany jest basen. Niedaleko stąd do Bażantarni oraz Stawu Rzęsa.

Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski
Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich, Roman Świątkowski


Park Pszczelnik
ul. Stara Szosa, ul. Park Pszczelnik, Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie noclegi

Siemianowice Śląskie to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022