Park Linowy w Tarnowie, mokunka

Park Linowy w Tarnowie

(3.5 głosów: 4)
Oceń i napisz opinię

Park Linowy w Tarnowie zwany FUN-Linopark to miejsce aktywnej rekreacji rodzinnej. Jest pięknie położony, z dala od centrum miasta, tuż pod Górą Św. Marcina z ruinami zamku. Park Linowy powstał  w miejscu dawnego wyciągu narciarskiego. Obok parku linowego jest bezpłatny parking. Jeśli już zabawa dodająca adrenaliny się znudzi, można odwiedzić na pobliskim wzgórzu ruiny zamku Tarnowskich.Adres

Park Linowy FUN-Linopark
al. Tarnowskich 100, Tarnów
tel. 608-438-013
https://www.facebook.com/FunLinopark

GPS: 49°59'23N, 20°59'60E

Tarnów noclegi

Tarnów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Tarnów
Rekreacja
Normalna
Parki linowe
49°59'23N, 20°59'60E
30 marzec 2017
26 luty 2021
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację