Park Linowy Mamut w Krynicy Zdroju

Park Linowy Mamut w Krynicy Zdroju
49°24'55" N, 20°58'1" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: 10:00–17:00
  • niedziela: 10:00–17:00

Park Linowy Mamut usytułowany jest na szczycie malowniczej Góry Parkowej Krynicy Zdroju i jest idealnym miejscem na aktywne spędzenie czasu na łonie przyrody. Można tu dojść pieszo ścieżkami Góry Parkowej lub wjechać koleją linową PKL.Przeżyjesz tu fantastyczną przygodę pokonując różnorodne przeszkody zawieszone kilka metrow nad ziemią! Bezpieczną zabawę zapewnia system lin asekuracyjnych oraz uprząż i kask.

Trasy w Parku Linowym

- Pomarańczowa "Mamucik" - zabezpieczona siatkami bezpieczeństwa, idealna nawet dla dwulatka, dzieci mają tu nieograniczony czas zabawy!

- Zielona - doskonała trasa dla wszystkich spragnionych wrażeń, przeznaczona dla dzieci od 110 cm wzrostu. Samodzielnie trasę mogą pokonać dzieci od 8 lat, młodsze dzieci tylko z opiekunem- Niebieska - gwarantuje jeszcze większe emocje, przeszkody położone na wyższym poziomie niż na trasie zielonej. Trasa przeznaczona dla sprawnych 8 latków, którzy sami pokonali trasę zieloną oraz dla osób starszych

Park Linowy Mamut
Fabryka Endorfiny
Góra Parkowa, Krynica Zdrój
tel. 660-313-091, 604-483-578
biuro@fabrykaendorfiny.pl
www.fabrykaendorfiny.pl
Cennik: trasa Pomarańczowa 20 zł (czas nieograniczony), trasa zielona 25 zł, trasa niebieska 30 złKrynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
manager fabryka endorfiny Wędrowiec 200 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145375 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021