Park Ewolucji Sławutówko

Zdjęcia (1)

Park Ewolucji Sławutówko znajduje się 9 km od Redy i 7 km od Pucka, przy trasie do Władysławowa. To miejsce edukacyjno-rekreacyjne, tematycznie związane z prehistorią naszej planety. Zobaczysz tu, jak Ziemia nieustannie się zmienia, jak ewolucja eksperymentowała na różne sposoby. Niezapomniane wrażenia to specjalność tego obiektu, wszak Park Ewolucji to miejsce pełne przygód!W Parku wszystkie atrakcje są w cenie biletu:

- Kino prehistoryczne - zabawny dinozaur przestawia dzieje powstania naszej planety
- Batyskaf - podwodna podróż, oparta na nowoczesnej technologii, która przenosi na dno oceanu, gdzie poznasz największe prehistoryczne zwierzęta morskie
- Kraina dinozaurów - pierwsi mieszkańcy lądu przedstawieni w naturalnych rozmiarach
- Świat człowieka pierwotnego - sceny polowań na mamuty i walki o ogień
- Stonehenge
- Obrazy historii
- Jaskiniowe miasteczko - Fred i Willma Flinstonowie zapraszają na przejażdżkę pojazdami jaskiniowców
- Dinopociąg
- Plac zabaw atrakcyjny dla najmłodszych

Są też punkty gastronomiczne oraz sklepy z pamiątkami.Park Ewolucji
Sławutówko 14, Sławutówko
tel. 783-200-400
https://parkewolucji.pl

Zaznacz dom w profilu by obliczyć odległość

Noclegi w okolicy

Powiązane miejsca

Wasze opinie

Krajtroter ocenił to miejsce 2018-05-31 22:30:33 na

Po pierwsze bezprawnie i bez naszej wiedzy zostały ukradzione zdjęcia naszych produktów z naszego sklepu internetowego www.wylewni.pl (chodzi o zielone tacki i dinozaury) po czym zostały zamieszczone na Ich stronie internetowej w galerii pomimo, iż w naszym regulaminie jest napisane:
"§10

Własność intelektualna

1. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu."

Po drugie "Park Ewolucji" oszukuje klientów mówiąc, pokazując i pisząc o figurkach, które my stworzyliśmy a wcale takich NIE POSIADAJĄ tylko oferują kompletnie inny produkt w bardzo kiepskiej jakości - współczujemy wszystkim grupom zorganizowanym, które zostały oszukane.

Po trzecie - ceny naszych figurek są BARDZO niskie, a taki "Park Ewolucji" sprzedaje podobne produkty i to w gorszej jakości 150-200% drożej od lepiej wykonanego i tańszego produktu, który można nabyć w naszym sklepie. Współpracujemy z kilkoma parkami edukacyjno - rozrywkowymi, ale jeszcze z takimi złodziejami i oszustami się nigdy nie spotkaliśmy.

Aktualnie (31.05.2018r) widzimy jak osoby z Parku Ewolucji specjalnie umieszczają zdjęcia zastępcze (po skasowaniu naszych) tak umiejętnie, aby to co piszemy okazało się fałszem. Prawie przez cały maj 2018r były dostępne nasze zdjęcia, a teraz zamieszczają inne lecz podobne aby oszukać innych lecz my posiadamy wszelkie dowody wraz ze screenshotami jak wyglądała srona przed i po.

Jako dowód umieszczamy screenshoty strony internetowej Parku Ewolucji.

WYLEWNI

Krajtroter ocenił to miejsce 2017-12-12 22:43:17 na

Fajne miejsce niedaleko trójmiasta. Dla dzieci i dorosłych atrakcje. można śmiało zaplanować sobie super dzień w tym miejscu. 

Newsletter Wypisz się z newslettera
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: